Foreign Press

 • Revel Concerta2 F36
  Foreign Press

  Revel Concerta2 F36

  The £2000 loudspeaker market is becoming an increasingly competitive place, and manufacturers now have to work harder than ever to ensure their products stand out from the crowd. One such is Harman International, and one of the loudspeaker brands bearing its technological know-how is Revel.

  Author: Adam Smith   12/15/16

  Read more
 • Konstrukce reprobeden je vlastně jednoduchá…
  Foreign Press

  Konstrukce reprobeden je vlastně jednoduchá…

  Kalifornská firma Revel patří do koncernu Harman a od roku 1996 se specializuje na vývoj a výrobu reproduktorových soustav pro stereofonní systémy, domácí kino, ale i vestavby do stěn interiérů. Revel patří mezi ty firmy, které vyvíjejí a vyrábějí vlastní reproduktorové systémy.

  12/1/16

  Read more
 • Co se leskne, může být i poklad
  Foreign Press

  Co se leskne, může být i poklad

  Firma Revel ze skupiny Harman International trochu unikala naší pozornosti. Kalifornský výrobce se soustřeďuje na vývoj a výrobu reproduktorových soustav, exkluzivních jak technicky, tak technologickým zpracováním. Ve výrobním programu jsou kromě vestaveb a reproduktorových systémů pro instalaci do automobilů čtyři základní řady soustav.

  12/1/16

  Read more
 • Nejen měření, ale také subjektivní testy
  Foreign Press

  Nejen měření, ale také subjektivní testy

  Firma Revel patří do amerického koncernu Harman, který je v komerční oblasti znám především téměř exkluzivními značkami JBL, Mark Levinson, AKG, Lexikon a dalšími. Přestože Revel nepatří mezi ty nejznámější, zcela jistě patří mezi technologicky špičkové. Soustřeďuje se především na zodpovědný vývoj jak samotných měničů-reproduktorů, tak finálních reproduktorových soustav.

  12/1/16

  Read more
 • Basy tvrdí bedny
  Foreign Press

  Basy tvrdí bedny

  Americká firma Revel z koncernu Harman Audio se na trhu s hifi technikou objevila v roce 1996, vlastně ne tak dávno, a upoutala na sebe pozornost především nezvykle řešenými krycími mřížkami reproduktorových soustav série Ultima. Vedle tohoto designového originálu byly soustavy nepřehlédnutelné kvalitní reprodukcí a zařadily se tak do kategorie high-end. Jistě se na tom kromě dokonalé konstrukce při vývoji podepsalo kvalifikované subjektivní posuzování kvality a zodpovědné porovnávání s konkurencí.

  12/1/16

  Read more
 • UMA PERFORMANCE MAGNÍFICA PARA A SUA FAIXA DE PREÇO
  Foreign Press

  UMA PERFORMANCE MAGNÍFICA PARA A SUA FAIXA DE PREÇO

  Lembro-me quando escutei, em 1999, no showroom da Syncrotape em São Paulo, a Revel Ultima Studio. O impacto foi instantâneo, tamanha a destreza na reprodução de macro dinâmica e o controle impecável dos graves. Por anos à „o „quei com aquela apresentação na memória. E por anos à „o desejei testar as caixas Revel na revista. Como diria o poeta popular: o mundo anda, e se tivermos a paciência milenar dos orientais, esse dia chegará!

  11/7/16

  Read more
 • Revel Concerta2
  Foreign Press

  Revel Concerta2

  The Revel Concerta2 Surround package has been awarded Five Stars by “Audio and Vision Online” in the October 2016 issue.

  10/13/16

  Read more